Parkethim

Лак, масло, клей, шпаклівка, тонування та інші

Parkethim
Київ, г.Киев

Про нас

Parkethim - це компанія, яка предлагает великий асортимент хімії для паркету . зайдіть в каталог Нашої компании и Ві знайдете безліч якісної, сертіфікованої продукції від віробніків зі світовімі іменамі. Ми Працюємо без посередників и Пропонуємо нізькі ціні, від якіх ви будете приємно здівовані. У Нашій компании Працюють только кваліфіковані працівники, Які при бажанні клієнта, могут провести консультацію и помочь підібраті хімію для паркету.

Оформляйте замовлення від 10 000 грн и ми безкоштовно відправімо товар в будь-яку точку країни . такоже одним з плюсів є ті, что ми не беремо передоплат при замовленні до 10 000 грн. Працювати з нами приємно и безпечно, ми Здійснюємо персональний підхід до кожного свого клієнта. Наша компанія Вже много років займається реалізацією лакофарбової продукції та паркетної хімії, за ЦІ роки - ми відмінно Вівче, чого потребує сучасний клієнт.

Завдяк нашому досвіду, нам довіряють як оптові Клієнти, так и роздрібні. Телефонуйте прямо зараз и переконуйтеся Самі, в перевага роботи з нами

Товари / Послуги:

Лаки, клею масла для паркету

Місто:

Київ, Київська область

Адреса компанії:

г.Киев

Контактна особа:

Василь

Телефон:

Сайт:

parkethim.com.ua